در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
لاستيك گريدر
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :hypersanat
تاريخ: 1397/4/21  ساعت: ۰۴

لاستيك گريدر

لاستيك گريدر

گريدر يا شيب زن به ماشين تسطيح، اطلاق و بدليل حساسيت كاري آن جزء ماشين آلات مهندسي به شمار مي آيد. از گريدر براي پخش خاك، تنظيم سطح راه، شيب دادن به سطح راه، ايجاد و تنظيم شانه هاي راه، اجراي كارهاي عمومي، مخلوط كردن انواع خاك با دانه بندي هاي مختلف، رد ميكس، پخش آسفالت و كانال سازي در عمليات راهسازي و عمليات ساختمان استفاده مي شود. همچنين اين دستگاه براي برف روبي و برداشتن لايه‌هاي سست سطح زمين (پاكسازي زمين) كاربرد دارد. دقت در انجام عمليات با گريدر مي تواند تاثير قابل توجهي در هزينه عمليات خاكي پروژه هاي مربوط داشته باشد. گريدر در ابتداي قرن بيستم به صورت ابتدايي ساخته شد و امروزه درابعاد مختلف با كارايي هاي گوناگون داراي تيغه هاي متفاوت با قابليت حركت، تغيير زاويه و استقرار در وضع دلخواه در جهان موجود مي باشند.

شركت هايپرصنعت نظر به اهميت صنعت راه و ساختمان با هدف ايجاد يك مجموعه متخصص در زمينه تهيه و توزيع انواع لاستيك نخي و راديال ماشين آلات راه سازي و ساختماني از جمله لاستيك ليفتراك، لاستيك لودر، لاستيك بيل بكهو، لاستيك گريدر، لاستيك دامپتراك و ... در سايزهاي مختلف از برندهاي معتبر جهاني، با استفاده از مديران خبره، كارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش ديده از فعالترين فروشگاهها در ايران مي باشد.

سايز لاستيك هاي رايج در اين نوع  ماشين آلات بصورت زير مي باشد :

لاستيك گريدر 24*14

لاستيك گريدر 24*16

لاستيك گريدر 25*16

:
برچسب‌ها:

نويسنده :hypersanat
تاريخ: 1397/4/21  ساعت: ۰۴

لاستيك لودر

لاستيك لودر

پركاربردترين ماشين آلات سنگين در امور عمراني مانند : راه، راه آهن، بزرگراه، آزاد راه، فرودگاه، ساختمان، معدن و… كه مي توان به آن اشاره كرد لودر مي باشد و به دليل عملكرد و انعطاف پذيري و همچنين قابليت نصب تجهيزات كاربردي از قبيل (جام) با فرم و اندازه و حجم هاي مختلف(درخت درآر، لوله بر، برف روب، بالابر و … ) مورد استفاده قرار مي گيرد.

لودرها بطور وسيعي در كارهاي ساختماني براي حمل توده مواد نظير خاك و سنگ، بارگيري كاميونها، خاكبرداري، حفاري و گاهي تسطيح  (به عنوان بولدوزر ) و غيره بكار گرفته مي شوند. به طوركلي لودر به چهارشكل زير موجود مي باشد:

 • لودر بلدوزر
 • لودر چرخ لاستيكي
 • لودر چرخ زنجيري
 • لودر بكهو

 به طور كلي لودرها قادرند كارهاي مختلفي را كه در ۴ دسته زير خلاصه مي‌شود، انجام دهند:

 • بارگيري ماشين آلات حمل مواد خاكي: با لودر مي‌توان مواد خاكي نظير شن، خاك معمولي، سنگ شكسته، پس ماند كارخانجات و واحدهاي صنعتي و … را داخل كاميون و ساير وسايل باربر ريخت.
 • بلند كردن بار و انتقال آن: در كارهاي ساختماني با لودر مي‌توان مصالح بنايي از قبيل آجر، بلوك بتني پيش ساخته و … را در محوطه كارگاه حمل و جابجا نمود.
 • خاكبرداري: اين ماشين در كارهاي خاكبرداري ساختمان‌ها به خصوص گودبرداري خاك هاي سست تا متوسط بسيار سودمند است، كندن و جابجا كردن خاك و انباشته و بارگيري كردن آن با لودر سريعتر از ساير ماشين آلات صورت مي‌گيرد.
 • تميز كردن قشر سطحي زمين كارگاه: در زمين هايي كه جنس آن زياد سخت نباشد، از لودر براي كندن و تميز كردن محل كار استفاده مي‌شود.

انواع لودر

لودر چرخ زنجيري و لودر چرخ لاستيكي دو نوع لودر نصب شده روي تراكتور هستند.

لودر چرخ زنجيري

لودرهاي چرخ زنجيري مزايايي نظير مانور خوب و قدرت كشش زياد در زمين هاي نرم و ناهموار را داراند. عملكرد اين دستگاه‌ها در روي زمين‌هاي سنگلاخي بسيار مناسب است در حاليكه نوع چرخ لاستيكي ممكن است در اين نوع زمين‌ها به شدت  آسيب ببيند. همچنين اين نوع ماشين ها طراحي مناسبي براي مانور در محيط‌هاي محدود دارند. نقل و انتقال اين لودرها بين پروژه هاي مختلف، نيازمند تريلر است.

نوعي ديگر از لودر هاي چرخ زنجيري نيز براي كار در زير زمين طراحي شده است كه در آن ارتفاع تمام شده دستگاه كم است. در اين دستگاه براي افزايش سرعت مانور چرخ ها به صورت عقب و جلو طراحي شده است و در كل دستگاه چهار چرخ زنجيري دارد. اين چرخ ها بر خلاف انواع معمول كه مستطيلي هستند، به صورت مثلثي يا چهار گوش غير مستطيلي ساخته مي‌شوند. اين لودر به موش خرمايي نيز معروف است.

لودر چرخ لاستيكي

لودرهاي چرخ لاستيكي داراي سرعت بالاتري نسبت به لودرهاي چرخ زنجيري بوده وبسيار بهتر از آنها در زمين‌هاي سفت عمل مي‌كنند. آنها مي‌توانند در راه‌هاي ساخته شده حركت و در فواصل نسبتاً كوتاه بدون نياز به تريلر انتقال يابند. از نظر اندازه، انواع بيشتري نسبت به لودرهاي چرخ زنجيري دارند، بنابراين براي تامين نيازهايتان، انتخاب هاي بيشتري از لودر چرخ لاستيكي خواهيد داشت.  همچنين هزينه نگهداري لودرهاي چرخ لاستيكي در زمين‌هاي مرطوب و خاك هاي ماسه‌اي كمتر است، اين زمين‌ها  خاصيت ساينده براي لودرهاي چرخ زنجيري دارند. اگر نوع زنجير لودر مناسب نباشد، در زمين هاي مرطوب در اثر چسبندگي خاك به زنجير، راندمان دستگاه پايين خواهد آمد.

لودرهاي چرخ لاستيكي قدرت كشش كمتري نسبت به لودرهاي چرخ زنجيري هم وزن خود دارد و در نتيجه قدرت مفيد آنها در كندن خاك ها و بالا رفتن يا پايين آمدن از شيب‌ها محدود است. همچنين ظرفيت باربرداري آنها در زمين‌ هاي با تلاقي نسبت به نوع چرخ زنجيري، كاهش چشمگيري دارد.

دستگاه‌هاي نوع چرخ لاستيكي كه بر روي تراكتور كمرشكن نصب مي‌شوند، مي‌توانند مشخصات فرمانپذيري مطلوبي در جاي كم داشته باشد. در صورتي كه لودر كمرشكن باشد، مي‌تواند بين دو قسمت اصلي ماشين در صفحه افقي، زاويه‌اي تا ۳۵ درجه را فراهم مي‌كند.

شركت هايپرصنعت نظر به اهميت صنعت راه و ساختمان با هدف ايجاد يك مجموعه متخصص در زمينه تهيه و توزيع انواع لاستيك نخي و راديال ماشين آلات راه سازي و ساختماني از جمله لاستيك لودر، لاستيك بيل بكهو، لاستيك گريدر، لاستيك دامپتراك و ... در سايزهاي مختلف از برندهاي معتبر جهاني، با استفاده از مديران خبره، كارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش ديده از فعالترين فروشگاهها در ايران مي باشد.

سايز لاستيك لودر رايج در ماشين آلات كشور بصورت زير مي باشد :

لاستيك لودر  25*17.5

لاستيك لودر  25*20.5

لاستيك لودر  25*23.5

لاستيك لودر  25*26.5

لاستيك لودر  25*29.5

لاستيك لودر  33*33/65

:
برچسب‌ها:

نويسنده :hypersanat
تاريخ: 1397/4/21  ساعت: ۰۴

لاستيك بابكت

لاستيك بابكت

آنچه امروزه به عنوان بابكت مي‌شناسيم همان ميني لودر است كه در حقيقت حاصل ذهن خلاق دو برادر اهل مينسوتاي آمريكا است. لوييس و سيريل كرامر در ابتدا ايده‌هاي اوليه ساخت چنين خودرويي را در اواخر دهه ۵۰ مطرح كردند اما كار آن‌هاا تا زماني كه يك سفارش ساخت مناسب دريافت نكردند بيشتر حالت يك پروژه شخصي داشت. مدتي بعد آن‌ها سفارش ساخت وسيله‌اي را دريافت كردند كه بتواند در محيط محدود انبار‌ها جابه‌جا شود و اينجا بود كه اين دو برادر به طور جدي بر روي ايده ساخت اين خودرو متمركز شدند. ظرف شش هفته خودروي جديد حاضر شد و توانست به خوبي از عهده وظايفش بر آيد. همين امر موجب شد توجه مديران شركت توليدي Melroe به محصول آن‌ها جلب شود. شركت ملرو در ابتدا، كار خود را با توليد تجهيزات كشاورزي در سال ۱۹۴۷ آغاز كرد اما بعد‌ها به توليد خودروهاي راهسازي كوچك نيز پرداخت و در اواخر دهه ۵۰ ميلادي توانست نامي براي خود در بازار آمريكا دست و پا كند.

ميني لودر چند منظوره بابكت قابـليت تـعويـض و اتـصال بـــيش از هفتاد نـوع ادوات مختلف در حداقل زمان مـمكـنـه به دستگاه توان موتور و نيروي هيدروليكي و گردش در شعاع كمتر از 2 متر است اين محصول بيشترين كاربر را براي شهرداري ها و مناطق روستايي و محل هاي كوچك را دارد.

شركت هايپرصنعت نظر به اهميت صنعت راه و ساختمان با هدف ايجاد يك مجموعه متخصص در زمينه تهيه و توزيع انواع لاستيك نخي و راديال ماشين آلات راه سازي و ساختماني از جمله لاستيك لودر، لاستيك بابكت (ميني لودر) ، لاستيك بيل بكهو، لاستيك گريدر، لاستيك دامپتراك و ... در سايزهاي مختلف از برندهاي معتبر جهاني، با استفاده از مديران خبره، كارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش ديده از فعالترين فروشگاهها در ايران مي باشد.

سايز لاستيك بابكت رايج در ماشين آلات كشور بصورت زير مي باشد :

لاستيك بابكت 16.5*10

لاستيك بابكت 16.5*12

 

:
برچسب‌ها:

[ ]