در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
لاستيك بيل بكهو اوزكا
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :hypersanat
تاريخ: 1397/4/21  ساعت: ۰۴

لاستيك بيل بكهو

لاستيك بيل بكهو

ماشين آلات بيل بكهو درواقع لودرهاي كوچكي هستند كه اين وسيله ها يك بيل مكانيكي در پشت خود (BackHoe)  دارند و اين بيل با قابليت چرخش ۱۸۰ درجه مي باشد. و اين ماشين آلات مناسب براي كارهاي سبك مي باشند در ضمن از اين وسيله بعنوان لودر (Loader) نيز استفاده مي شود و با كمك باكت موجود در جلوي اين دستگاه مي توان كارهاي مربوط به لودر را در حجم پايين تري انجام داد .

 بكهولودر اصولاً دستگاهي چند منظوره است ، چرا كه علاوه بر بارگيري و حفاري كه دو عملكرد اصلي آن محسوب مي شود ، توانايي انجام فعاليتهاي مختلف ديگري را نيز در پروژه دارد.

براي افزايش كارآيي و قابليت اين دستگاه از بيل جلو چند منظوره، دكل عقب تلسكوپي، آكسل محرك جلو (4WD)، سايد شيفت كشويي، قفل ديفرانسيل، كابين مجهز به امكانات رفاهي داخلي براي راننده، جعبه دنده نوع Shuttle يا Power Shift و ... استفاده مي‌شود.

شركت هايپرصنعت نظر به اهميت اين نوع ماشين آلات ( بيل بكهو ) در اجرا و پيشبرد اهداف والاي پروژه هاي ملي و صنعتي  كشور با هدف ايجاد يك مجموعه متخصص در زمينه تهيه و توزيع انواع لاستيك هاي صنعتي و راهسازي ( ليفتراك ،لودر ، بيل بكهو ، ميني لودر ، ماشين آلات كشاورزي و …) و ماشين آلات فرودگاهي و بنادر از برندهاي معتبر جهاني، با استفاده از مديران خبره، كارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش ديده از فعالترين فروشگاهها در ايران مي باشد. اين شركت با توجه به نياز مشتريان و محيط هاي كاري موجود اقدام به واردات انواع چرخهاي لاستيكي بادي و توپر و همچنين لاستيك هاي سيمي و نخي براي ماشين آلات صنعتي نموده است و هردوره با توجه به درخواستها بر تنوع محصولات خود اضافه مي كند.

از نمونه سايزهاي موجود در اين مجموعه مي توان به موارد زير اشاره نمود :

لاستيك بيل بكهو 28*16.9

لاستيك بيل بكهو 28*18.9

لاستيك بيل بكهو 18*12.5

 

:
برچسب‌ها:

[ ]