در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
لاستيك بابكت اوزكا
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :hypersanat
تاريخ: 1397/4/21  ساعت: ۰۴

لاستيك بابكت

لاستيك بابكت

آنچه امروزه به عنوان بابكت مي‌شناسيم همان ميني لودر است كه در حقيقت حاصل ذهن خلاق دو برادر اهل مينسوتاي آمريكا است. لوييس و سيريل كرامر در ابتدا ايده‌هاي اوليه ساخت چنين خودرويي را در اواخر دهه ۵۰ مطرح كردند اما كار آن‌هاا تا زماني كه يك سفارش ساخت مناسب دريافت نكردند بيشتر حالت يك پروژه شخصي داشت. مدتي بعد آن‌ها سفارش ساخت وسيله‌اي را دريافت كردند كه بتواند در محيط محدود انبار‌ها جابه‌جا شود و اينجا بود كه اين دو برادر به طور جدي بر روي ايده ساخت اين خودرو متمركز شدند. ظرف شش هفته خودروي جديد حاضر شد و توانست به خوبي از عهده وظايفش بر آيد. همين امر موجب شد توجه مديران شركت توليدي Melroe به محصول آن‌ها جلب شود. شركت ملرو در ابتدا، كار خود را با توليد تجهيزات كشاورزي در سال ۱۹۴۷ آغاز كرد اما بعد‌ها به توليد خودروهاي راهسازي كوچك نيز پرداخت و در اواخر دهه ۵۰ ميلادي توانست نامي براي خود در بازار آمريكا دست و پا كند.

ميني لودر چند منظوره بابكت قابـليت تـعويـض و اتـصال بـــيش از هفتاد نـوع ادوات مختلف در حداقل زمان مـمكـنـه به دستگاه توان موتور و نيروي هيدروليكي و گردش در شعاع كمتر از 2 متر است اين محصول بيشترين كاربر را براي شهرداري ها و مناطق روستايي و محل هاي كوچك را دارد.

شركت هايپرصنعت نظر به اهميت صنعت راه و ساختمان با هدف ايجاد يك مجموعه متخصص در زمينه تهيه و توزيع انواع لاستيك نخي و راديال ماشين آلات راه سازي و ساختماني از جمله لاستيك لودر، لاستيك بابكت (ميني لودر) ، لاستيك بيل بكهو، لاستيك گريدر، لاستيك دامپتراك و ... در سايزهاي مختلف از برندهاي معتبر جهاني، با استفاده از مديران خبره، كارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش ديده از فعالترين فروشگاهها در ايران مي باشد.

سايز لاستيك بابكت رايج در ماشين آلات كشور بصورت زير مي باشد :

لاستيك بابكت 16.5*10

لاستيك بابكت 16.5*12

 

:
برچسب‌ها:

[ ]